Categorie: Wandlampen
De THEO UP-DOWN wit 2xGU10 van SLV (BIG WHITE), met productcode 1000327. Dit plafond-/wandarmatuur is bedoeld voor wand opbouw. De THEO Up-down wit 2xGU10 mag alleen binnen / indoor worden gebruikt.
De afmetingen van dit product zijn: 22,3 x 7,0 x 7,5 cm (hxbxd). U monteert dit plafond-/wandarmatuur in/aan de wand.
De THEO Up-down wit 2xGU10 werkt op 230 VAC, met een wattage van 50W.
Dit product wordt exclusief lichtbron geleverd. Vereist een GU10 lichtbron. Kijk onder het kopje "Aanbevolen accessoires" voor de geadviseerde lichtbron(nen).
Op dit product van SLV zit 5 jaar garantie.*
Tags: Wandlamp, UP DOWN-wandlamp
|
Lichtbron LED: SLV LED lichtbron GU10 wit 1xLED 3000K 1005079 |
Prijs: € 7,50 excl. BTW + € 0,05 verwijderingsbijdrage |
+
|
|
Lichtbron LED: SLV LED lichtbron GU10 zwart 1xLED 2700K 1005077 |
Prijs: € 7,50 excl. BTW + € 0,05 verwijderingsbijdrage |
+
|
| Technische kenmerken | |
| Lichtbron inbegrepen: | Nee |
| Aantal lichtbronnen: | 2 |
| Voltage: | 230V ~50Hz V |
| Wattage: | 50 W |
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Aluminium |
| Installatie en gebruik | |
| Productgroep: | Wandlampen |
| Productfamilie: | THEO |
| Locatie: | Wand |
| Montage: | Opbouw |
| Hoogte: | 223 mm |
| Breedte: | 70 mm |
| Lengte: | 75 mm |
| Gewicht (netto): | 785 g |
| Gewicht (transport): | 881 g |
| Armatuur vorm: | rechthoekig |
| Binnen gebruik: | Ja |
| Buiten gebruik: | Nee |
| IP-klasse: | IP20 |
| Beveiligingsklasse: | I |
| Max. leidingsdoorsnede: | 25 mm² |
| Mobiel / verplaatsbaar: | Nee |
| Verpakking lengte: | 255 mm |
| Verpakking breedte: | 95 mm |
| Verpakking hoogte: | 100 mm |
| Aantal per omdoos: | 18 stk |
| CE certificaat THEO UP-DOWN wit 2xGU10 |
| Handleiding THEO UP-DOWN wit 2xGU10 |
| Relux Open Luminaire Format (ROLF) THEO UP-DOWN wit 2xGU10 |
| Tekening THEO UP-DOWN wit 2xGU10 |
U kunt ook zeer uitgebreide informatie vinden op de download-pagina van SLV.nl. Hier vindt u bijvoorbeeld energielabels, certificaten, formulieren, aanwijzingen en onderhoudsinstructies, productinformatie en Relux armatuurgegevens (ROLF).
Deze productinformatie is bijgewerkt op: 4-10-2022
© 2026 by SLV Nederland
| Privacy statement
| Leveringsvoorwaarden
| Retouren / RMA
| Contact
|