Categorie: Staande lampen
De THEO BRACKET spot antraciet 1xGU10 van SLV (BIG WHITE), met productcode 1004652. Deze staande lamp is bedoeld voor opbouwen. De THEO Bracket spot Antraciet 1xGU10 is geschikt buiten / outdoor gebruik. De IP-beschermingsklasse is IP65.
De afmetingen van dit product zijn: 15,0 x 10,6 x 17,5 cm (hxbxl). U monteert deze staande lamp middels opbouwen.
Het product is 70° kantelbaar.
Dit product wordt exclusief lichtbron geleverd. Vereist een GU10 lichtbron. Kijk onder het kopje "Aanbevolen accessoires" voor de geadviseerde lichtbron(nen).
Op dit product van SLV zit 5 jaar garantie.*
Tags: Grondpinspot, Outdoor spot, Grondpinlamp, Led-spot, Tuinspot, Led-tuinspot, Accentlamp
|
Lichtbron LED: SLV LED lichtbron GU10 zwart 1xLED 2700K 1005077 |
Prijs: € 7,50 excl. BTW + € 0,05 verwijderingsbijdrage |
+
|
| Technische kenmerken | |
| Lichtbron: | Led |
| Lichtbron type: | Led |
| Lichtbron inbegrepen: | Nee |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Voltage: | 220-240V ~50/60Hz V |
| Wattage: | 7 W |
| Kleur: | Antraciet |
| Materiaal: | Aluminium |
| Installatie en gebruik | |
| Productgroep: | Staande lampen |
| Productfamilie: | THEO |
| Locatie: | Buiten |
| Montage: | Opbouw |
| Hoogte: | 150 mm |
| Breedte: | 106 mm |
| Lengte: | 175 mm |
| Gewicht (netto): | 1.1 kg |
| Gewicht (transport): | 1.4 kg |
| Armatuur vorm: | rechthoekig |
| Binnen gebruik: | Ja |
| Buiten gebruik: | Ja |
| IP-klasse: | IP44 / IP65 |
| Beveiligingsklasse: | I |
| Soort stekker: | Ip44-randaardestekker |
| Kantelbereik: | 70 ° |
| Mobiel / verplaatsbaar: | Nee |
| Verpakking lengte: | 205 mm |
| Verpakking breedte: | 140 mm |
| Verpakking hoogte: | 205 mm |
| Aantal per omdoos: | 8 stk |
U kunt ook zeer uitgebreide informatie vinden op de download-pagina van SLV.nl. Hier vindt u bijvoorbeeld energielabels, certificaten, formulieren, aanwijzingen en onderhoudsinstructies, productinformatie en Relux armatuurgegevens (ROLF).
Deze productinformatie is bijgewerkt op: 4-10-2022
© 2026 by SLV Nederland
| Privacy statement
| Leveringsvoorwaarden
| Retouren / RMA
| Contact
|