Categorie: Staande lampen
De THEO PATHLIGHT double antraciet 1xGU10 van SLV (BIG WHITE), met productcode 1002871. Deze staande lamp is bedoeld voor opbouwen. De THEO Pathlight Double Antraciet 1xGU10 is geschikt buiten / outdoor gebruik. De IP-beschermingsklasse is IP44.
De afmetingen van dit product zijn: 72,5 x 21,2 cm (hxb). U monteert deze staande lamp middels opbouwen.
Dit product wordt exclusief lichtbron geleverd. Vereist een GU10 lichtbron. Kijk onder het kopje "Aanbevolen accessoires" voor de geadviseerde lichtbron(nen).
Op dit product van SLV zit 5 jaar garantie.*
Tags: Vloerlamp, Staanlamp, Tuinarmatuur
|
Accessoire: SLV Verbindingsbox IP68 kunststof 3-polig 228730 | 308641 |
Prijs: € 18,00 excl. BTW + € 0,06 verwijderingsbijdrage |
+
|
| Technische kenmerken | |
| Lichtbron inbegrepen: | Nee |
| Aantal lichtbronnen: | 2 |
| Voltage: | 220-240V ~50/60Hz V |
| Wattage: | 7 W |
| Kleur: | Antraciet |
| Materiaal: | Aluminium |
| Installatie en gebruik | |
| Productgroep: | Staande lampen |
| Productfamilie: | THEO |
| Locatie: | Buiten |
| Montage: | Opbouw |
| Gewicht (netto): | 3.4 kg |
| Gewicht (transport): | 4.5 kg |
| Armatuur vorm: | rechthoekig |
| Binnen gebruik: | Ja |
| Buiten gebruik: | Ja |
| IP-klasse: | IP44 |
| Beveiligingsklasse: | I |
| Slagvastheid: | IK02 |
| Mobiel / verplaatsbaar: | Nee |
| Verpakking lengte: | 770 mm |
| Verpakking breedte: | 260 mm |
| Verpakking hoogte: | 260 mm |
| Aantal per omdoos: | 4 stk |
U kunt ook zeer uitgebreide informatie vinden op de download-pagina van SLV.nl. Hier vindt u bijvoorbeeld energielabels, certificaten, formulieren, aanwijzingen en onderhoudsinstructies, productinformatie en Relux armatuurgegevens (ROLF).
Deze productinformatie is bijgewerkt op: 4-10-2022
© 2026 by SLV Nederland
| Privacy statement
| Leveringsvoorwaarden
| Retouren / RMA
| Contact
|