Categorie: Wandlampen
De THEO BRACKET wandlamp antraciet 1xGU10 van SLV (BIG WHITE), met productcode 1004653. Dit wandarmatuur is bedoeld voor opbouwen. De THEO Bracket Wandlamp Antraciet 1xGU10 is geschikt buiten / outdoor gebruik. De IP-beschermingsklasse is IP65.
De afmetingen van dit product zijn: 16,5 x 10,6 x 17,5 cm (hxbxl). U monteert dit wandarmatuur middels opbouwen.
Het product is 340° draaibaar en 70° kantelbaar.
Dit product wordt exclusief lichtbron geleverd. Vereist een GU10 lichtbron. Kijk onder het kopje "Aanbevolen accessoires" voor de geadviseerde lichtbron(nen).
Op dit product van SLV zit 5 jaar garantie.*
Tags: Inbouwlamp, Opbouwlamp, Wandlamp, Led plafondlamp, Outdoor, Wandopbouwlamp, Led wandlamp
|
Lichtbron LED: SLV LED lichtbron GU10 zwart 1xLED 2700K 1005077 |
Prijs: € 7,50 excl. BTW + € 0,05 verwijderingsbijdrage |
+
|
| Technische kenmerken | |
| Lichtbron: | Led |
| Lichtbron type: | Led |
| Lichtbron inbegrepen: | Nee |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Voltage: | 220-240V ~50/60Hz V |
| Wattage: | 7 W |
| Kleur: | Antraciet |
| Materiaal: | Aluminium |
| Installatie en gebruik | |
| Productgroep: | Wandlampen |
| Locatie: | Buiten |
| Productfamilie: | THEO |
| Montage: | Opbouw |
| Hoogte: | 165 mm |
| Breedte: | 106 mm |
| Lengte: | 175 mm |
| Gewicht (netto): | 1.1 kg |
| Gewicht (transport): | 1.4 kg |
| Armatuur vorm: | rechthoekig |
| Binnen gebruik: | Ja |
| Buiten gebruik: | Ja |
| IP-klasse: | IP65 |
| Beveiligingsklasse: | I |
| Max. leidingsdoorsnede: | 25 mm² |
| Kantelbereik: | 70 ° |
| Draaibereik: | 340 ° |
| Mobiel / verplaatsbaar: | Nee |
| Verpakking lengte: | 205 mm |
| Verpakking breedte: | 140 mm |
| Verpakking hoogte: | 205 mm |
| Aantal per omdoos: | 8 stk |
| CE certificaat THEO BRACKET wandlamp antraciet 1xGU10 |
| Relux Open Luminaire Format (ROLF) THEO BRACKET wandlamp antraciet 1xGU10 |
U kunt ook zeer uitgebreide informatie vinden op de download-pagina van SLV.nl. Hier vindt u bijvoorbeeld energielabels, certificaten, formulieren, aanwijzingen en onderhoudsinstructies, productinformatie en Relux armatuurgegevens (ROLF).
Deze productinformatie is bijgewerkt op: 4-10-2022
© 2026 by SLV Nederland
| Privacy statement
| Leveringsvoorwaarden
| Retouren / RMA
| Contact
|