Categorie: Wandlampen
De THEO UP-DOWN OUT antraciet 2xGU10 van SLV (BIG WHITE), met productcode 229535. Dit plafond-/wandarmatuur is bedoeld voor opbouwen. De THEO Up-down OUT Antraciet 2xGU10 is geschikt buiten / outdoor gebruik. De IP-beschermingsklasse is IP44.
De afmetingen van dit product zijn: 22,5 x 7,0 x 7,5 cm (hxbxd). U monteert dit plafond-/wandarmatuur middels opbouwen.
Dit product wordt exclusief lichtbron geleverd. Vereist een GU10 lichtbron. Kijk onder het kopje "Aanbevolen accessoires" voor de geadviseerde lichtbron(nen).
Op dit product van SLV zit 5 jaar garantie.*
Tags: Wandopbouwarmatuur, UP DOWN wandarmatuur, Buitenwandarmatuur
|
Lichtbron LED: SLV LED lichtbron GU10 zwart 1xLED 2700K 1005077 |
Prijs: € 7,50 excl. BTW + € 0,05 verwijderingsbijdrage |
+
|
![]() |
Vervangingsartikel: SLV Helder glas met frame Theo up/down, antraciet 924375 |
Prijs: € 9,48 excl. BTW |
+
|
| Technische kenmerken | |
| Lichtbron inbegrepen: | Nee |
| Aantal lichtbronnen: | 2 |
| Meerdere lichtbundels armatuur: | Ja |
| Voltage: | 230V ~50Hz V |
| Wattage: | 35 W |
| Kleur: | Antraciet |
| Materiaal: | Aluminium |
| Installatie en gebruik | |
| Productgroep: | Wandlampen |
| Productfamilie: | THEO |
| Locatie: | Buiten |
| Montage: | Opbouw |
| Hoogte: | 225 mm |
| Breedte: | 70 mm |
| Lengte: | 75 mm |
| Gewicht (netto): | 826 g |
| Gewicht (transport): | 904 g |
| Armatuur vorm: | rechthoekig |
| Binnen gebruik: | Ja |
| Buiten gebruik: | Ja |
| IP-klasse: | IP44 |
| Beveiligingsklasse: | I |
| Slagvastheid: | IK02 |
| Max. leidingsdoorsnede: | 25 mm² |
| Mobiel / verplaatsbaar: | Nee |
| Verpakking lengte: | 255 mm |
| Verpakking breedte: | 90 mm |
| Verpakking hoogte: | 100 mm |
| Aantal per omdoos: | 18 stk |
U kunt ook zeer uitgebreide informatie vinden op de download-pagina van SLV.nl. Hier vindt u bijvoorbeeld energielabels, certificaten, formulieren, aanwijzingen en onderhoudsinstructies, productinformatie en Relux armatuurgegevens (ROLF).
Deze productinformatie is bijgewerkt op: 3-10-2022
© 2026 by SLV Nederland
| Privacy statement
| Leveringsvoorwaarden
| Retouren / RMA
| Contact
|