1005308
| EAN code: 4024163253505
Categorie: Lichtbronnen
De T45 E27 led wit 13,5W 4000K CRI90 240° van SLV (BIG WHITE), met productcode 1005308. De T45 E27 led wit 13,5w 4000k Cri90 240° mag buitenshuis worden gebruikt, indien het wordt gemonteerd in een buitenarmatuur. De IP-beschermingsklasse is IP20.
De afmetingen van dit product zijn: 4,5 x 4,5 x 14,0 cm (hxbxl).
Dit product wordt exclusief lichtbron geleverd. Kijk onder het kopje "Aanbevolen accessoires" voor de geadviseerde lichtbron(nen).
Op dit product van SLV zit 2 jaar garantie.*
Tags: Lichtbron, Ledlampen en onderdelen, Binnenverlichting, Binnenarmatuur, Buitenarmatuur, Slim, Spot
Dit is een uitlopend product. Dit betekent dat het beschikbaar is zo lang de voorraad strekt. Informeer bij onze afdeling Verkoop voor exacte aantallen.
|
Aanbevolen alternatief: SLV T45 E27 led wit 13,5W 3000K CRI90 240° 1005307 |
Prijs: € 12,50 excl. BTW + € 0,05 verwijderingsbijdrage |
+
|
| Technische kenmerken | |
| Lichtbron: | E27 |
| Lichtbron type: | LED |
| Lichtbron inbegrepen: | Ja |
| Voltage: | 220-240V ~50/60Hz V |
| Amperage: | 60 mA |
| Wattage: | 13.5 W |
| Stralingshoek horizontaal: | 240 ° |
| Stralingshoek verticaal: | 240 ° |
| Kleurtemperatuur: | 4000 K |
| Kleurweergave index (CRi): | 94 |
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Kunststof |
| LB-normering: | 96 |
| Power factor: | 9 |
| Installatie en gebruik | |
| Productgroep: | Lichtbronnen |
| Productfamilie: | LEUCHTMITTEL |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimtechniek: | Dimbaar, Fase-aansnijding, Fase-afsnijding |
| Hoogte: | 140 mm |
| Breedte: | 45 mm |
| Lengte: | 45 mm |
| Diameter: | 45 mm |
| Gewicht (netto): | 72 g |
| Gewicht (transport): | 88 g |
| Binnen gebruik: | Ja |
| Buiten gebruik: | Nee |
| IP-klasse: | IP20 |
| Gemiddelde levensduur: | 25000 uren |
| Verpakking lengte: | 145 mm |
| Verpakking breedte: | 50 mm |
| Verpakking hoogte: | 50 mm |
| Aantal per omdoos: | 50 stk |
| CE certificaat T45 E27 led wit 13,5W 4000K CRI90 240° |
U kunt ook zeer uitgebreide informatie vinden op de download-pagina van SLV.nl. Hier vindt u bijvoorbeeld energielabels, certificaten, formulieren, aanwijzingen en onderhoudsinstructies, productinformatie en Relux armatuurgegevens (ROLF).
Deze productinformatie is bijgewerkt op: 4-10-2022
© 2026 by SLV Nederland
| Privacy statement
| Leveringsvoorwaarden
| Retouren / RMA
| Contact
|