Categorie: Lichtbronnen
De QPAR51 GU10 led 6W 2200 2700K CRI90 36 van SLV (BIG WHITE), met productcode 1005273. De Qpar51 GU10 led 6W 2200 2700k Cri90 36 mag buitenshuis worden gebruikt, indien het wordt gemonteerd in een buitenarmatuur. De IP-beschermingsklasse is IP20.
De afmetingen van dit product zijn: 5,0 x 5,0 x 5,4 cm (hxbxl).
Dit product wordt exclusief lichtbron geleverd. Kijk onder het kopje "Aanbevolen accessoires" voor de geadviseerde lichtbron(nen).
Op dit product van SLV zit 2 jaar garantie.*
Tags: Lichtbron, Ledlampen en onderdelen, Binnenverlichting, Binnenarmatuur, Buitenarmatuur, Slim, Spot
| Technische kenmerken | |
| Lichtbron: | GU10 |
| Lichtbron type: | LED |
| Lichtbron inbegrepen: | Ja |
| Voltage: | 220-240V ~50/60Hz V |
| Amperage: | 33 mA |
| Wattage: | 6 W |
| Stralingshoek horizontaal: | 36 ° |
| Stralingshoek verticaal: | 36 ° |
| Kleurtemperatuur: | 2200-2700 K |
| Kleurweergave index (CRi): | 93 |
| Kleur: | Zilver |
| Materiaal: | Glas |
| LB-normering: | 1 |
| Power factor: | 7 |
| Installatie en gebruik | |
| Productgroep: | Lichtbronnen |
| Productfamilie: | LEUCHTMITTEL |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimtechniek: | Dimbaar, Fase-aansnijding, Fase-afsnijding |
| Hoogte: | 50 mm |
| Breedte: | 50 mm |
| Lengte: | 50 mm |
| Diameter: | 50 mm |
| Gewicht (netto): | 58 g |
| Gewicht (transport): | 72 g |
| Binnen gebruik: | Ja |
| Buiten gebruik: | Nee |
| IP-klasse: | IP20 |
| Gemiddelde levensduur: | 40000 uren |
| Verpakking lengte: | 75 mm |
| Verpakking breedte: | 55 mm |
| Verpakking hoogte: | 55 mm |
| Aantal per omdoos: | 100 stk |
| CE certificaat QPAR51 GU10 led 6W 2200 2700K CRI90 36 |
U kunt ook zeer uitgebreide informatie vinden op de download-pagina van SLV.nl. Hier vindt u bijvoorbeeld energielabels, certificaten, formulieren, aanwijzingen en onderhoudsinstructies, productinformatie en Relux armatuurgegevens (ROLF).
Deze productinformatie is bijgewerkt op: 4-10-2022
© 2026 by SLV Nederland
| Privacy statement
| Leveringsvoorwaarden
| Retouren / RMA
| Contact
|