Categorie: Lichtbronnen
De QT14 G9 led wit 3,7W 3000K CRI90 300° van SLV (BIG WHITE), met productcode 1005286. De QT14 G9 led wit 3,7W 3000k Cri90 300° mag buitenshuis worden gebruikt, indien het wordt gemonteerd in een buitenarmatuur. De IP-beschermingsklasse is IP20.
De afmetingen van dit product zijn: 1,8 x 1,8 x 5,4 cm (hxbxl).
Dit product wordt exclusief lichtbron geleverd. Kijk onder het kopje "Aanbevolen accessoires" voor de geadviseerde lichtbron(nen).
Op dit product van SLV zit 2 jaar garantie.*
Tags: Lichtbron, Hoogvoltage led lichtbron, Binnenverlichting, Binnenarmatuur, Kaarsmodel, Slim, Spot
| Technische kenmerken | |
| Lichtbron: | G9 |
| Lichtbron type: | LED |
| Lichtbron inbegrepen: | Nee |
| Voltage: | 220-240V ~50/60Hz V |
| Amperage: | 30 mA |
| Wattage: | 3.6 W |
| Stralingshoek horizontaal: | 300 ° |
| Stralingshoek verticaal: | 300 ° |
| Kleurtemperatuur: | 3000 K |
| Kleurweergave index (CRi): | 93 |
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Keramiek |
| LB-normering: | 9 |
| Power factor: | 5 |
| Installatie en gebruik | |
| Productgroep: | Lichtbronnen |
| Productfamilie: | LEUCHTMITTEL |
| Hoogte: | 54 mm |
| Breedte: | 18 mm |
| Lengte: | 18 mm |
| Diameter: | 18 mm |
| Gewicht (netto): | 13 g |
| Gewicht (transport): | 19 g |
| Binnen gebruik: | Ja |
| Buiten gebruik: | Nee |
| IP-klasse: | IP20 |
| Gemiddelde levensduur: | 10000 uren |
| Verpakking lengte: | 55 mm |
| Verpakking breedte: | 35 mm |
| Verpakking hoogte: | 35 mm |
| Aantal per omdoos: | 100 stk |
| CE certificaat QT14 G9 led wit 3,7W 3000K CRI90 300° |
U kunt ook zeer uitgebreide informatie vinden op de download-pagina van SLV.nl. Hier vindt u bijvoorbeeld energielabels, certificaten, formulieren, aanwijzingen en onderhoudsinstructies, productinformatie en Relux armatuurgegevens (ROLF).
Deze productinformatie is bijgewerkt op: 4-10-2022
© 2026 by SLV Nederland
| Privacy statement
| Leveringsvoorwaarden
| Retouren / RMA
| Contact
|