Categorie: Lichtbronnen
De QT DE12 R7S 118mm led 15W 3000K CRI90 330° van SLV (BIG WHITE), met productcode 1005288. De QT DE12 R7S 118mm led 15W 3000k Cri90 330° mag buitenshuis worden gebruikt, indien het wordt gemonteerd in een buitenarmatuur.
De afmetingen van dit product zijn: 2,9 x 2,9 x 11,8 cm (hxbxl).
Dit product wordt exclusief lichtbron geleverd. Kijk onder het kopje "Aanbevolen accessoires" voor de geadviseerde lichtbron(nen).
Op dit product van SLV zit 2 jaar garantie.*
Tags: Lichtbron, Ledlampen en onderdelen, Binnenverlichting, Binnenarmatuur, Brandstaaf, Slim, Spot
| Technische kenmerken | |
| Lichtbron: | R7s 118mm |
| Lichtbron type: | LED |
| Lichtbron inbegrepen: | Ja |
| Voltage: | 220-240V ~50/60Hz V |
| Amperage: | 68 mA |
| Wattage: | 15 W |
| Stralingshoek horizontaal: | 330 ° |
| Stralingshoek verticaal: | 330 ° |
| Kleurtemperatuur: | 3000 K |
| Kleurweergave index (CRi): | 92 |
| Kleur: | Grijs |
| Materiaal: | Polycarbonaat (pc) |
| LB-normering: | 96 |
| Installatie en gebruik | |
| Productgroep: | Lichtbronnen |
| Productfamilie: | LEUCHTMITTEL |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimtechniek: | Dimbaar, Fase-aansnijding |
| Hoogte: | 29 mm |
| Breedte: | 29 mm |
| Lengte: | 118 mm |
| Diameter: | 29 mm |
| Gewicht (netto): | 91 g |
| Gewicht (transport): | 98 g |
| Binnen gebruik: | Ja |
| Buiten gebruik: | Nee |
| Gemiddelde levensduur: | 25000 uren |
| Verpakking lengte: | 120 mm |
| Verpakking breedte: | 30 mm |
| Verpakking hoogte: | 30 mm |
| Aantal per omdoos: | 100 stk |
| CE certificaat QT DE12 R7S 118mm led 15W 3000K CRI90 330° |
U kunt ook zeer uitgebreide informatie vinden op de download-pagina van SLV.nl. Hier vindt u bijvoorbeeld energielabels, certificaten, formulieren, aanwijzingen en onderhoudsinstructies, productinformatie en Relux armatuurgegevens (ROLF).
Deze productinformatie is bijgewerkt op: 4-10-2022
© 2026 by SLV Nederland
| Privacy statement
| Leveringsvoorwaarden
| Retouren / RMA
| Contact
|