1005311
| EAN code: 4024163253475
Categorie: Lichtbronnen
De QPAR51 GU10 led wit 5W 2700-6500K CRI90 38° van SLV (BIG WHITE), met productcode 1005311. De Qpar51 GU10 led wit 5W 2700-6500k Cri90 38° mag buitenshuis worden gebruikt, indien het wordt gemonteerd in een buitenarmatuur. De IP-beschermingsklasse is IP20.
De afmetingen van dit product zijn: 5,0 x 5,0 x 5,4 cm (hxbxl).
Dit product wordt exclusief lichtbron geleverd. Kijk onder het kopje "Aanbevolen accessoires" voor de geadviseerde lichtbron(nen).
Op dit product van SLV zit 2 jaar garantie.*
Tags: Lichtbron, Ledlampen en onderdelen, Binnenverlichting, Binnenarmatuur, Buitenarmatuur, Slim, Spot
Dit is een uitlopend product. Dit betekent dat het beschikbaar is zo lang de voorraad strekt. Informeer bij onze afdeling Verkoop voor exacte aantallen.
| Technische kenmerken | |
| Lichtbron: | GU10 |
| Lichtbron type: | LED |
| Lichtbron inbegrepen: | Ja |
| Voltage: | 220-240V ~50/60Hz V |
| Amperage: | 40 mA |
| Wattage: | 5 W |
| Stralingshoek horizontaal: | 38 ° |
| Stralingshoek verticaal: | 38 ° |
| Kleurtemperatuur: | 2700-6500 K |
| Kleurweergave index (CRi): | 92 |
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Polyamide 66 (pa 66) |
| LB-normering: | 96 |
| Power factor: | 5 |
| Installatie en gebruik | |
| Productgroep: | Lichtbronnen |
| Productfamilie: | LEUCHTMITTEL |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimtechniek: | Dimbaar, Zigbee |
| Hoogte: | 54 mm |
| Breedte: | 50 mm |
| Lengte: | 50 mm |
| Diameter: | 50 mm |
| Gewicht (netto): | 36 g |
| Gewicht (transport): | 39 g |
| Binnen gebruik: | Ja |
| Buiten gebruik: | Nee |
| IP-klasse: | IP20 |
| Omgevingstemperatuur: | -20/+40 °C |
| Gemiddelde levensduur: | 25000 uren |
| Verpakking lengte: | 52 mm |
| Verpakking breedte: | 52 mm |
| Verpakking hoogte: | 62 mm |
| CE certificaat QPAR51 GU10 led wit 5W 2700-6500K CRI90 38° |
| Handleiding QPAR51 GU10 led wit 5W 2700-6500K CRI90 38° |
U kunt ook zeer uitgebreide informatie vinden op de download-pagina van SLV.nl. Hier vindt u bijvoorbeeld energielabels, certificaten, formulieren, aanwijzingen en onderhoudsinstructies, productinformatie en Relux armatuurgegevens (ROLF).
Deze productinformatie is bijgewerkt op: 4-10-2022
© 2026 by SLV Nederland
| Privacy statement
| Leveringsvoorwaarden
| Retouren / RMA
| Contact
|