1005315
| EAN code: 4024163253437
Categorie: Lichtbronnen
De QPAR111 GU10 led wit 10W RGBW CRI90 25° van SLV (BIG WHITE), met productcode 1005315. De QpAR111 GU10 led wit 10W RGBW Cri90 25° mag buitenshuis worden gebruikt, indien het wordt gemonteerd in een buitenarmatuur. De IP-beschermingsklasse is IP20.
De afmetingen van dit product zijn: 11,1 x 11,1 x 7,0 cm (hxbxl).
Dit product wordt exclusief lichtbron geleverd. Kijk onder het kopje "Aanbevolen accessoires" voor de geadviseerde lichtbron(nen).
Op dit product van SLV zit 2 jaar garantie.*
Tags: Lichtbron, Ledlampen en onderdelen, Binnenverlichting, Binnenarmatuur, Buitenarmatuur, Slim, Spot
Dit is een uitlopend product. Dit betekent dat het beschikbaar is zo lang de voorraad strekt. Informeer bij onze afdeling Verkoop voor exacte aantallen.
|
Lichtbron LED: SLV KENKUA SPOT chroom 1xE27 / 1xLED 3000K 1002855 |
Prijs: € 211,00 excl. BTW + € 0,19 verwijderingsbijdrage |
+
|
| Technische kenmerken | |
| Lichtbron: | GU10 |
| Lichtbron type: | LED |
| Lichtbron inbegrepen: | Ja |
| Voltage: | 220-240V ~50/60Hz V |
| Amperage: | 59 mA |
| Wattage: | 10 W |
| Stralingshoek horizontaal: | 25 ° |
| Stralingshoek verticaal: | 25 ° |
| Kleurweergave index (CRi): | 94 |
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Aluminium |
| LB-normering: | 96 |
| Power factor: | 7 |
| Installatie en gebruik | |
| Productgroep: | Lichtbronnen |
| Productfamilie: | LEUCHTMITTEL |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimtechniek: | Dimbaar, Zigbee |
| Hoogte: | 70 mm |
| Breedte: | 111 mm |
| Lengte: | 111 mm |
| Diameter: | 111 mm |
| Gewicht (netto): | 152 g |
| Gewicht (transport): | 163 g |
| Binnen gebruik: | Ja |
| Buiten gebruik: | Nee |
| IP-klasse: | IP20 |
| Omgevingstemperatuur: | -20/+40 °C |
| Gemiddelde levensduur: | 25000 uren |
| Verpakking lengte: | 116 mm |
| Verpakking breedte: | 77 mm |
| Verpakking hoogte: | 116 mm |
| Aantal per omdoos: | 20 stk |
| CE certificaat QPAR111 GU10 led wit 10W RGBW CRI90 25° |
| Handleiding QPAR111 GU10 led wit 10W RGBW CRI90 25° |
U kunt ook zeer uitgebreide informatie vinden op de download-pagina van SLV.nl. Hier vindt u bijvoorbeeld energielabels, certificaten, formulieren, aanwijzingen en onderhoudsinstructies, productinformatie en Relux armatuurgegevens (ROLF).
Deze productinformatie is bijgewerkt op: 4-10-2022
© 2026 by SLV Nederland
| Privacy statement
| Leveringsvoorwaarden
| Retouren / RMA
| Contact
|