Categorie: Lichtbronnen
De QPAR111 GU10 led transp 8W 2700K CRI90 38° van SLV (BIG WHITE), met productcode 1005274. De QpAR111 GU10 led Transp 8W 2700k Cri90 38° mag buitenshuis worden gebruikt, indien het wordt gemonteerd in een buitenarmatuur. De IP-beschermingsklasse is IP20.
De afmetingen van dit product zijn: 11,1 x 11,1 x 6,1 cm (hxbxl).
Dit product wordt exclusief lichtbron geleverd. Kijk onder het kopje "Aanbevolen accessoires" voor de geadviseerde lichtbron(nen).
Op dit product van SLV zit 2 jaar garantie.*
Tags: Lichtbron, Ledlampen en onderdelen, Binnenverlichting, Binnenarmatuur, Buitenarmatuur, Slim, Spot
| Technische kenmerken | |
| Lichtbron: | GU10 |
| Lichtbron type: | LED |
| Lichtbron inbegrepen: | Ja |
| Voltage: | 220-240V ~50/60Hz V |
| Amperage: | 46 mA |
| Wattage: | 8 W |
| Stralingshoek horizontaal: | 38 ° |
| Stralingshoek verticaal: | 38 ° |
| Kleurtemperatuur: | 2700 K |
| Kleurweergave index (CRi): | 93 |
| Kleur: | Transparant |
| Materiaal: | Glas |
| LB-normering: | 96 |
| Power factor: | 7 |
| Installatie en gebruik | |
| Productgroep: | Lichtbronnen |
| Productfamilie: | LEUCHTMITTEL |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimtechniek: | Dimbaar, Fase-aansnijding, Fase-afsnijding |
| Hoogte: | 61 mm |
| Breedte: | 111 mm |
| Lengte: | 111 mm |
| Diameter: | 111 mm |
| Gewicht (netto): | 174 g |
| Gewicht (transport): | 227 g |
| Binnen gebruik: | Ja |
| Buiten gebruik: | Nee |
| IP-klasse: | IP20 |
| Omgevingstemperatuur: | >40 °C |
| Gemiddelde levensduur: | 25000 uren |
| Verpakking lengte: | 115 mm |
| Verpakking breedte: | 80 mm |
| Verpakking hoogte: | 115 mm |
| Aantal per omdoos: | 20 stk |
| CE certificaat QPAR111 GU10 led transp 8W 2700K CRI90 38° |
U kunt ook zeer uitgebreide informatie vinden op de download-pagina van SLV.nl. Hier vindt u bijvoorbeeld energielabels, certificaten, formulieren, aanwijzingen en onderhoudsinstructies, productinformatie en Relux armatuurgegevens (ROLF).
Deze productinformatie is bijgewerkt op: 4-10-2022
© 2026 by SLV Nederland
| Privacy statement
| Leveringsvoorwaarden
| Retouren / RMA
| Contact
|