Categorie: Wandlampen
De KENKUA SPOT chroom 1xE27 / 1xLED 3000K van SLV (BIG WHITE), met productcode 1002855. Dit wandarmatuur is bedoeld voor wand opbouw. De Kenkua SPOT Chroom 1xe27 / 1xled 3000k mag alleen binnen / indoor worden gebruikt.
De afmetingen van dit product zijn: 25,0 x 21,5 x 15,5 cm (hxbxd). U monteert dit wandarmatuur in/aan de wand.
Het product is 350° draaibaar.
Dit product wordt exclusief lichtbron geleverd. Vereist een E27 lichtbron. Kijk onder het kopje "Aanbevolen accessoires" voor de geadviseerde lichtbron(nen).
Op dit product van SLV zit 5 jaar garantie.*
Tags: Plafondlamp, Opbouwlamp, Wandarmatuur
|
Lichtbron LED: SLV Lichtbron A60 E27 clear filament 4W 2700K 1008641 |
Prijs: € 7,50 excl. BTW + € 0,05 verwijderingsbijdrage |
+
|
| Technische kenmerken | |
| Lichtbron type: | LED |
| Lichtbron inbegrepen: | Ja |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Voltage: | 100-240V ~50/60Hz V |
| Amperage: | 7 A |
| Secundair uit: | 700mA |
| Wattage: | 2 W |
| Stralingshoek horizontaal: | 25 ° |
| Stralingshoek verticaal: | 25 ° |
| Kleurtemperatuur: | 3000 K |
| Lichtstroom (Lumen): | 200 Lm |
| Kleur: | Chroom |
| Materiaal: | Staal |
| Inschakelstroom: | 9 A |
| Inschakeltijd: | 17 μs |
| Installatie en gebruik | |
| Productgroep: | Wandlampen |
| Productfamilie: | KENKUA |
| Locatie: | Wand |
| Montage: | Opbouw |
| Hoogte: | 250 mm |
| Breedte: | 215 mm |
| Lengte: | 155 mm |
| Gewicht (netto): | 1.7 kg |
| Gewicht (transport): | 2.2 kg |
| Armatuur vorm: | anders |
| Binnen gebruik: | Ja |
| Buiten gebruik: | Nee |
| IP-klasse: | IP20 |
| Beveiligingsklasse: | I |
| Omgevingstemperatuur: | -20/+40 °C |
| Max. leidingsdoorsnede: | 25 mm² |
| Kantelbereik: | 180 ° |
| Mobiel / verplaatsbaar: | Nee |
| Gemiddelde levensduur: | 30000 uren |
| Verpakking lengte: | 290 mm |
| Verpakking breedte: | 190 mm |
| Verpakking hoogte: | 265 mm |
| Aantal per omdoos: | 8 stk |
U kunt ook zeer uitgebreide informatie vinden op de download-pagina van SLV.nl. Hier vindt u bijvoorbeeld energielabels, certificaten, formulieren, aanwijzingen en onderhoudsinstructies, productinformatie en Relux armatuurgegevens (ROLF).
|
SLV KENKUA SPOT chroom 1xE27 / 1xLED 3000K
1002855
|
Deze productinformatie is bijgewerkt op: 4-10-2022
© 2026 by SLV Nederland
| Privacy statement
| Leveringsvoorwaarden
| Retouren / RMA
| Contact
|