924375
| EAN code: 4024163146081
Categorie: Reserveonderdelen
De Helder glas met frame Theo up/down, antraciet van SLV (BIG WHITE) is een reserveonderdeel dat u optioneel / ter vervanging van de originele componenten bij een product kunt bestellen.
Op dit product van SLV zit 2 jaar garantie.*
Dit is een uitlopend product. Dit betekent dat het beschikbaar is zo lang de voorraad strekt. Informeer bij onze afdeling Verkoop voor exacte aantallen.
| Technische kenmerken | |
| Lichtbron inbegrepen: | Nee |
| Installatie en gebruik | |
| Productgroep: | Reserveonderdelen |
| Gewicht (netto): | 73 g |
| Gewicht (transport): | 74 g |
| Verpakking lengte: | 70 mm |
| Verpakking breedte: | 10 mm |
| Verpakking hoogte: | 70 mm |
| Aantal per omdoos: | 60 stk |
Deze productinformatie is bijgewerkt op: 2-8-2019
© 2026 by SLV Nederland
| Privacy statement
| Leveringsvoorwaarden
| Retouren / RMA
| Contact
|